czarnoziem piasek żwir

posiadamy piasek, żwir, czarnoziem oraz kruszywa
W naszej ofercie posiadamy piasek, żwir, czarnoziem oraz kruszywa. Nasz punkt sprzedaży znajduje się w Bydgoszczy, natomiast oferujemy dowóz do każdego punktu na terenie województwa kujawsko-pomorskiego specjalistycznymi samochodami samowyładowczymi typu wywrotka. Zapewniamy przy tym terminową dostawę, załadunek i rozładunek materiałów sypkich.

Gwarantujemy, że zakupiony u nas piasek oraz kruszywa, będą zawsze najwyższej jakości i spełnią wymagania każdego Klienta.

Współpracujemy zarówno z przedsiębiorcami, jak i osobami prywatnymi. Do każdego zamówienia podchodzimy profesjonalnie i rzeczowo. Dzięki doświadczeniu w branży wspieramy klientów w dopasowaniu odpowiedniego materiału do konkretnych potrzeb.

W sprzedaży posiadamy:

piasek

czarnoziem

żwir

gruz

kamień

kostkę brukową

Firma Tom-Kris znana jest z kompleksowych usług transportu ciężarowego na terenie Bydgoszczy i województwa kujawsko-pomorskiego. Do wykonywania tych usług posiadamy odpowiedni park samochodowy i maszynowy. Przewozimy wszelkiego typu materiały sypkie w tym piasek, żwir, czarnoziem, torf. Do tego dbając o wygodę klienta zapewniamy także załadunek i rozładunek materiałów sypkich. Zajmujemy się też transportem gruzu, kamienia, tłucznia i kruszywa.

Indywidualnie dla każdej dostawy wyznaczamy czas transportu, uwzględniając bieżącą sytuację drogową. Towar dowozimy terminowo.

Posiadamy Certyfikat Kompetencji Zawodowych w zakresie transportu

Co świadczy o doskonałej znajomości tej branży, dlatego dziś służymy naszym klientom
pełnym profesjonalizmem i pomocą w zakresie przewozu i transportu.

telefon

Chcesz zadzwonić?
Dzwoń w każde chwili!
668-48-59-59

email

Masz pytania?
Napisz do Nas!
biuro@tom-kris.pl

biuro

Chcesz odwiedzić nasze biuro?
ul. Przy Lesie 25, Osówiec
86-014 Sicienko