czarnoziem piasek żwir

Żwir, piasek i czarnoziem – Bydgoszcz

W naszej ofercie posiadamy piasek, żwir, czarnoziem oraz kruszywa. Nasz punkt sprzedaży znajduje się w Bydgoszczy, natomiast oferujemy dowóz do każdego miejsca na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, a to dzięki specjalistycznym samochodom samowyładowczym, typu wywrotka.

Żwir to często stosowany i bardzo przydatny materiał, który można używać do wielu różnych celów. Okazuje się, że jest on szczególnie popularny w budownictwie, ponieważ jest lekki i łatwy do przenoszenia. Może być także użyty jako element mieszanek betonowych. Żwir sprawdzi się w przypadku, gdy nie ma potrzeby użycia jakichś cięższych materiałów. Materiał ten jest łatwo dostępny i można go kupić właśnie w naszej firmie, do czego zachęcamy, jeśli mieszkasz na terenie Bydgoszczy lub w okolicach. Warto wspomnieć, że koparki są jednymi z najbardziej popularnych maszyn używanych do pracy ze żwirem. Bowiem służą one do wykopywania, a także bezpiecznego transportowania żwiru.

Czarnoziem, który sprzedajemy, jest stosowany głównie w ogrodnictwie. Materiał ten sprawdzi się przede wszystkim w ogródku, ponieważ pomaga w utrzymaniu odpowiedniego poziomu wilgotności podłoża. Wykorzystuje się go najczęściej jako nawóz organiczny. Warto pamiętać, że zawiera on dużo składników odżywczych, które są wyjątkowo potrzebne roślinom do efektywnego wzrostu. W naszej firmie wynajmujemy wywrotki, które ułatwiają pracę z czarnoziemem, ponieważ pozwalają na szybkie i łatwe przewożenie go. Warto także zaznaczyć, że czarnoziem nie nadaje się do celów budowlanych, ponieważ jest miękki i łatwo ulega rozluźnieniu, co wpływa na zmniejszenie trwałości podłoża. Można w tym przypadku skorzystać z piasku, bo to materiał, który idealnie nadaje się na place budowy. Piasek w budownictwie jest stosowany od dawna i do dziś jest podstawowym materiałem budowlanym, wykorzystywanym z powodzeniem przez specjalistów w tej dziedzinie. Najchętniej używanym piaskiem jest piasek kwarcowy, który cechuje się trwałością i dużą odpornością na ścieranie.

 

W sprzedaży posiadamy:

piasek

czarnoziem

żwir

gruz

kamień

kostkę brukową

Dlaczego warto kupić kruszywa właśnie u nas?

Zapewniamy terminową dostawę, załadunek i rozładunek materiałów sypkich. Gwarantujemy, że zakupiony u nas piasek oraz kruszywa, będą zawsze najwyższej jakości i spełnią wymagania każdego klienta. Współpracujemy zarówno z przedsiębiorcami, jak i osobami prywatnymi. Do każdego zamówienia podchodzimy profesjonalnie i rzeczowo. Dzięki obszernemu doświadczeniu w branży wspieramy klientów w dopasowaniu odpowiedniego materiału do konkretnych potrzeb. Zapraszamy!

Posiadamy Certyfikat Kompetencji Zawodowych w zakresie transportu

Co świadczy o doskonałej znajomości tej branży, dlatego dziś służymy naszym klientom
pełnym profesjonalizmem i pomocą w zakresie przewozu i transportu.

telefon

Chcesz zadzwonić?
Dzwoń w każde chwili!
668-48-59-59

email

Masz pytania?
Napisz do Nas!
biuro@tom-kris.pl

biuro

Chcesz odwiedzić nasze biuro?
ul. Przy Lesie 25, Osówiec
86-014 Sicienko