wyburzenia

Wyburzanie – Bydgoszcz

Firma TOM-KRIS świadczy usługi w zakresie wyburzania w Bydgoszczy i okolicach. Wyburzamy takie obiekty, jak: budynki użyteczności publicznej, fabryki, hale, magazyny, kominy, mosty, wiadukty, tunele itp. Przy rozbiórkach wykorzystujemy specjalistyczne maszyny wyburzeniowe, stosując przy tym nowoczesne koparki, które wyposażone są w odpowiednie dodatki, m.in.: młoty hydrauliczne lub nożyce służące do kruszyw i cięcia stali.

Wykonujemy kompleksowe działania związane z wyburzaniem obiektów oraz przygotowaniem terenu pod nową inwestycję.

Dodatkowo, mamy bogate doświadczenie w pracach wyburzeniowych i rozbiórkowych, a do tego dysponujemy specjalistycznym parkiem maszynowym. Dzięki temu nie obawiamy się żadnych zadań w tej dziedzinie, przyjmujemy zarówno zlecenia na wyburzenia budynków małych – mieszkalnych i gospodarczych, jak i dużych – m.in. przemysłowych.

W naszej firmie zajmujemy się także całościowymi rozbiórkami parkingów oraz dróg. W obszernej ofercie usług wyburzania posiadamy także kucie nawierzchni betonowych oraz asfaltowych. Przy każdym wyburzaniu czy rozbiórce gwarantujemy segregację i utylizację materiałów porozbiórkowych. Nigdy nie pozostawiamy klientów samych z problemem gruzów czy odpadów.

Zapewniamy utylizację materiałów porozbiórkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Utylizacja materiałów za pomocą maszyn przydaje się w przypadku, gdy jest ich więcej niż potrzebujemy lub gdy są one zbyt obszerne, żeby można je było przenieść ręcznie.

Przy realizacji powierzonych nam zadań korzystamy z nowoczesnych technologii, wykorzystujemy wysokiej jakości maszyny i urządzenia umożliwiające sprawne, bezpieczne i ekonomiczne osiągnięcie pożądanego efektu na każdym szczeblu wykonywania projektu budowlanego.

Warto zaznaczyć, że specjalistyczne narzędzia wyburzeniowe, to przede wszystkim: dźwig, koparko ładowarka lub wywrotka, którą wynajmujemy. Te maszyny to niezbędny sprzęt do wygodnego i bezpiecznego transportu materiałów budowlanych. M.in. dźwig jest przydatny do wykopywania i przemieszczania bardzo ciężkich materiałów, a koparka przydaje się do wykonywania większych otworów pod fundamenty i nie tylko. Ładowarka służy zaś do transportu lekkich materiałów sypkich, takich jak piasek lub żwir czy inne kruszywa.

Wyburzanie, rozbiórki i demontaż

Wykonujemy prace rozbiórkowe konstrukcji budynków, a także wiaduktów, mostów lub kominów fabrycznych. Każde działanie z tej dziedziny przeprowadzane jest w sposób indywidualny, zależnie od wymagań klienta. Przed przystąpieniem do prac ustalamy sposób dalszego zagospodarowania powstałych elementów, ważna jest bowiem utylizacja tego, co stało się zbędne na placu budowy. Rozbiórki wykonują osoby, które posiadają odpowiednie kwalifikacje i sprawdzone umiejętności, dzięki czemu całość prac przebiega w sposób sprawny i bezpieczny. Dzięki ogromnemu doświadczeniu specjalistów w naszej firmie, które zostało zdobyte na przestrzeni ostatnich lat – sprostamy najbardziej specyficznym zadaniom z zakresu rozbiórki budynków i konstrukcji, ale nie tylko.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.

Posiadamy Certyfikat Kompetencji Zawodowych w zakresie transportu

Co świadczy o doskonałej znajomości tej branży, dlatego dziś służymy naszym klientom
pełnym profesjonalizmem i pomocą w zakresie przewozu i transportu.

telefon

Chcesz zadzwonić?
Dzwoń w każde chwili!
668-48-59-59

email

Masz pytania?
Napisz do Nas!
biuro@tom-kris.pl

biuro

Chcesz odwiedzić nasze biuro?
ul. Przy Lesie 25, Osówiec
86-014 Sicienko