prace ziemne

Prace ziemne – Bydgoszcz

W zakresie prac budowlanych TOM-KRIS specjalizuje się w wykonywaniu prac ziemnych oraz wykopów w Bydgoszczy. Posiadamy różnorodny, specjalistyczny i nowoczesny sprzęt – w tym m.in. koparko ładowarkę JCB 3CX. Do jego obsługi zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają odpowiednie umiejętności oraz uprawnienia. Dokładamy wszelkich starań, by prace nam zlecone wykonywane były na najwyższym poziomie – solidnie i terminowo.

W naszej firmie wykonujemy:

N

wykopy pod fundamenty,

N

wykopy pod budynki, hale produkcyjne czy magazynowe,

N

wykopy pod wszelkie obiekty budowlane,

N

wymianę gruntu,

N

wykopy pod sieć wodociągową, kanalizacyjną, telekomunikacyjną i elektryczną,

N

utwardzanie nawierzchni,

N

zagęszczanie nawierzchni,

N

czyszczenie rowów,

N

wykopy pod przyłącza i wszelkie obiekty budowlane,

N

szamba,

N

stawy, baseny, oczka wodne,

N

niwelację terenu,

N

korytowanie pod parkingi, drogi, chodniki i hale,

N

skarpowanie i hałdowanie.

W naszej ofercie znajdziesz zagęszczanie nawierzchni czarnoziemem. Działanie to jest procesem, który polega na użyciu właśnie takiego rodzaju gleby do wypełnienia ubytków na różnego typu powierzchniach. Jest to metoda stosowana przede wszystkim na terenach rolniczych, ponieważ daje ona świetne rezultaty przy uprawach roślin. Gleba czarnoziemna jest bardzo żyzna i wyjątkowo bogata w substancje odżywcze, dlatego też doskonale nadaje się do zagęszczania nawierzchni, która może być użytkowa. W ten sposób można uzyskać zadowalający efekt i zagęścić nawierzchnię, która będzie stabilniejsza i bardziej estetyczna. Warto skorzystać z tego patentu, jeśli chcemy uzyskać lepszy efekt podczas uprawy roślin na naszej działce, ale nie tylko. Zagęszczona nawierzchnia będzie w dużej mierze odporna na wodę, a ponadto łatwiej będzie ją utrzymać we względnej czystości.

 

Wykopy pod obiekty w Bydgoszczy

Wykopy wykonywane pod obiekty budowlane to ważna część prac związanych z budową, które można znaleźć w ofercie naszej firmy. Są wykorzystywane przede wszystkim do tworzenia fundamentów pod różnego typu budynki i w przypadku wykonywania elementów konstrukcyjnych. Usługa ta może być wykonane dwoma sposobami, mianowicie: mechanicznie lub ręcznie. Wykopy mechaniczne są znacznie szybsze i łatwiejsze do wykonania, jednak ich koszt jest zazwyczaj wyższy. Warto zainwestować w usługę wykopów pod obiekty budowlane w naszej firmie, jeśli w planach mamy budowę większego budynku na terenie Bydgoszczy lub w okolicach.

Należy zaznaczyć, że wykopy pod obiekty budowlane mogą być wykonane za pomocą koparki lub ładowarki. Wynajem koparki w naszej firmie jest często używany w przypadku potrzeby wykonania wykopów, ponieważ jest szybka w pracy i wyjątkowo łatwa w obsłudze. Wywrotka również jest używana do wykonywania wykopów, ale jej użycie jest bardziej czasochłonne, wszystko jednak zależy od preferencji klienta.

Do każdego zlecenia podchodzimy z należytą uwagą i zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w Bydgoszczy.

Posiadamy Certyfikat Kompetencji Zawodowych w zakresie transportu

Co świadczy o doskonałej znajomości tej branży, dlatego dziś służymy naszym klientom
pełnym profesjonalizmem i pomocą w zakresie przewozu i transportu.

telefon

Chcesz zadzwonić?
Dzwoń w każde chwili!
668-48-59-59

email

Masz pytania?
Napisz do Nas!
biuro@tom-kris.pl

biuro

Chcesz odwiedzić nasze biuro?
ul. Przy Lesie 25, Osówiec
86-014 Sicienko